تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

 

کامپیوتر الغدیر؛ فقط کالای اصلی

 

کامپیوتر الغدیر اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که کامپیوتر الغدیر برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از کامپیوتر الغدیر خریداری می‌کنند.

شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

 

کامپیوتر الغدیر؛ فقط گارانتی اصلی

 

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻭﺍﺭﺩکنندگان ﻗﺎﻧونی ﺩﺭ کشور ﻓﻌﺎلیت می‌کنند ﻭ ﺍﺳﺎمی ﺁﻧﻬﺎ ﺩﺭ ﺳایت این ﻭﺯﺍﺭتخانه ﺫکر ﺷﺪﻩ باید ﮔﺎﺭﺍنتی ﻭ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻓﺮﻭﺵ نیز ارائه ‌کنند، بنابراین گارانتی‌ اینگونه شرکت‌ها، گارانتی‌ معتبر محسوب می‌شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت کامپیوتر الغدیر توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند.

بنابراین کلیه کالاهایی که در کامپیوتر الغدیر عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت کامپیوتر الغدیر به فروش نمی‌رسد. از این رو است که کامپیوتر الغدیر اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.

 

توضیحات در مورد شرکت های ارائه دهنده گارانتی

شرکت های ارائه دهنده گارانتی به چند دسته تقسیم می شوند که جهت اطلاع کاربران در اینجا به آنها اشاره می کنیم:

--گارانتی اصلی

شرکت های شناخته شده ای می باشند که چندین سال به ارائه خدمات پس از فروش وگارانتی مشغول می باشند و دارای دفاتر خدمات پس از فروش متعددی در سراسر کشور می باشند و برای عموم مردم آشنا می باشند.

معرفی چند نمونه گارانتی اصلی

- سام سرویس که محصولات سامسونگ از قبیل پرینتر و مانیتور و ... را گارانتی نموده

مادایران که مانیتورهای ال جی ، ایکس ویژن و پرینتر های اپسون و ... را گارانتی نموده

سازگار که محصولات Asus  و LENOVO و Western Digital و ... را گارانتی نموده

- ویستا که محصولات Asus  و LENOVO و Western Digital و ... را گارانتی نموده

- آونگ که محصولات ADATA را گارانتی نموده

- و ...

 

--گارانتی شرکتی

شرکت هایی می باشند که به دلایل مختلفی چون

- کم بودن عمر فعالیت شرکت

- گارانتی نمودن کالاهای خاص یا محدود

- محدود بودن دفاتر خدمات پس از فروش

- و ...

برای عموم مردم آشنا نیستند ولی فعالان بازار IT به خوبی آنها را می شناسند و از نحوه خدمات دهی انها رضایت دارند

*لازم به ذکر است شرکت های زیادی در این گروه جای می گیرند که بعضا خدمات خوبی ندارند از این رو  واحد فنی شرکت کامپیوتر الغدیر  نحوه عملکرد و میزان پاسخگویی این شرکت ها را بررسی نموده و در میان انبوه این شرکت ها با شرکت هایی همکاری می نماید که مورد تایید واحد فنی بوده ، سابقه خوبی دارند و رضایت مشتری را در دستور کار خود قرار داده اند.

 

--گارانتی بین الملل

این نوع گارانتی در خارج از مرزهای کشور معتبر می باشد و به دلایلی همچون تحریم و نبودن دفتر نمایندگی و ... در داخل کشور اعتباری ندارند.

 

--گارانتی اختصاصی کامپیوتر الغدیر

شرکت داده پردازان غدیر خاورمیانه (کامپیوتر الغدیر) وارد کننده مستقیم  برخی کالا ها همچون رم های KINGSTON و مادربرد ها و کارت گرافیک های ASUS و  CPUهای اینتل و .. از شرکتهای اصلی تولید کننده می باشد و اقدام به گارانتی و ارائه خدمات پس از فروش محصولات وارد شده توسط خود نموده که با هلوگرام الغدیر و AGC شناخته می شوند.