روش های ارسال سفارشات

راهنمای ارسال سفارشات

کامپیوتر الغدیر چندین روش ارسال را برای شما در نظر گرفته است که می توانید هر کدام از آنها را به دلخواه انتخاب نمائید:

پیک موتوری:

این روش مختص شهر تهران است و هزینه آن طبق تعرفه پیک موتوری تهران بر حسب مسافت طی شده بر عهده خریدار می باشد.

*** سفارشات بالای 100.000 تومان به صورت رایگان ارسال می گردد ***

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا قبل از ساعت 18:00 ثبت گردند در همان روز به محض تکمیل سفارش ارسال می گردند، سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده ثبت یا تکمیل شوند در اولین ساعت‌های کاری روز بعد تحویل داده می‌شوند.

سفارش‌هایی که در روز پنج‌شنبه تا قبل از ساعت 13:00 ثبت گردند در همان روز به محض تکمیل سفارش ارسال می گردند ،سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده یا روز جمعه ثبت یا تکمیل شوند در اولین ساعت‌های کاری روز بعد تحویل داده می‌شوند.


پست پیشتاز:

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از شهر تهران در نظر گرفته شده است.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است.

در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

 


تیپاکس:

تیپاکس برای سفارش‌های با محل تحویل خارج از تهران می باشد.

تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد.

سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند.

مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.

سفارشاتی که تا ساعت 18:00 با این روش ثبت می گردند در همان روز تحویل تیپاکس می شوند و سفارشاتی که بعد از ساعت ذکر شده ثبت گردند در صورت امکان همان روز و در غیر این صورت در روز کاری بعد تحویل تیپاکس می گردند. زمان ارسال در بیش از 80 شهر که تک مسیره هستند به طور معمول 24 ساعت است.

سرویس‌دهی تیپاکس در شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، معمولاً در 48 تا 72 ساعت انجام می‌شود.

در حال حاضر، شهرهای زیر دارای دفتر تیپاکس هستند :

آبادان - آستارا - آمل - ابهر و خرمدره - اسلام آباد - اراک - اردبیل - ارومیه - اصفهان - انزلی - اهواز - ایلام - بابل - بابلسر - بجنورد - بروجرد- بناب - بندر عباس - بوشهر -  بوکان - بهشهر - بیرجند - تاکستان - تالش - تبریز - تربت حیدریه - تنکابن - جهرم - چالوس - خرم آباد - خرمشهر - دامغان - دزفول - دورود - رامسر - رشت - رفسنجان - رودسر - رودبار - زاهدان - زرند- زنجان - زرین‌شهر اصفهان (با محدوده توزیع لنجان، فولادشهر و زرین‌شهر) - ساری - ساوه -  سبزوار - سمنان - سنندج - سیرجان - شاهرود - شاهین شهر - شوشتر - شهرضا - شهرکرد - شهر صنعتی البرز - شیراز - شیروان - صومعه سرا - علی آباد - فسا - فومن - قائمشهر - قروه - قزوین - قم - کازرون - کاشان - کرج - کرمان - کرمانشاه - کیش - گرگان - گنبد - لاهیجان - لار - لنگرود - مراغه - مرودشت - مشهد - ملایر - مهاباد - میاندوآب - میبد - نجف آباد - نکا - نهاوند - نیشابور - همدان  - یاسوج - یزد

جهت اطلاع بیشتر به وب سایت تیپاکس مراجعه نمائید.


باربری:

باربری برای سفارشات حجیم و سنگین است و کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد. مرسولات برای شهرهای نزدیک تا 24 ساعت، شهرهای دور 48 ساعت و شهرهای خیلی دور تا 72 ساعت توسط باربری ارسال خواهند شد.


ترمینال اتوبوس رانی:

در این روش کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد. مرسولات برای شهرهای نزدیک تا 24 ساعت، شهرهای دور 48 ساعت و شهرهای خیلی دور تا 72 ساعت ارسال خواهند شد.


تحویل درب انبار شرکت:

مشتریان که مایل هستند سفارشات خود را درب انبار شرکت تحویل بگیرند، می توانند این گزینه را انتخاب نمایند.

مشتریانی که این روش ارسال را انتخاب می نمایند بعد از تماس همکاران ما در قسمت ارسال مبنی بر آماده تحویل بودن سفارشات، می توانند به انبار مراجعه و سفارشات خود را دریافت نمایند.

لازم به ذکر است در این روش سفارشاتی که تا ساعت 18:00 ثبت و تکمیل شوند در همان روز تحویل داده می شوند. و سفارشاتی که پس از این ساعت ثبت گردند در اولین ساعات روز کاری بعد تحویل داده می شوند.

*** ساعت کار انبار روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:00 الی 19:00 - پنج شنبه 10:00 الی 14:00 ***