معرفی مانیتور LG 25UM65-P Ultra-Wide IPS

معرفی مانیتور LG 25UM65-P Ultra-Wide IPS

نویسنده: alghadir منتشر شده در: تازه های فناوری تاریخ ایجاد: 2015-11-28 بازدیدها: 2290 نظرات: 1

معرفی مانیتور LG 25UM65-P Ultra-Wide IPS 

25UM65-P یک مانیتور IPS با صفحه نمایش 25 اینچ فوق عریض است که توسط کمپانی LG طراحی و تولید شده است. این مانیتور از ویژگی‌های بسیار مفید و کارآمدی چون قابلیت نمایش چند پنجره به‌صورت همزمان، نمایش دو تصویر همزمان از دو ورودی مجزا، حالت متن خوانی، زاویه دید بسیار وسیع، وضوح تصویر 1080 × 2560 پیکسل با نسبت تصویر 21:9، بدنه بدون قاب، ورودی‌های DVI و HDMI و بلندگوهای استریو، بهره می‌برد. با داشتن این مانیتور شما می‌توانید به‌راحتی در اتاق خود از بهترین کیفیت تصویری با نسبت ابعاد تصویر 21:9 لذت ببرید. به تماشای فیلم بنشینید و یا به گشت و گذار در اینترنت بپردازید. پنل IPS فوق عریض Full HD این مانیتور با داشتن برترین کیفیت تصویر، شما را متحیر خواهد ساخت و به شما این امکان را می‌دهد تا از تجربه سینمایی پانورامایی در خانه خود لذت ببرید. نسبت ابعاد تصویر 21:9 این مانیتور در مقایسه با نمایشگرهای 16:9 مانیتورهای 23 اینچی شرایط بهتری را برای استفاده‌های گوناگون به شما ارائه می‌دهد. شما قادر به رویت کامل صفحات بزرگ بوده و همچنین می‌توانید در زیر آن و در یک پنجره مستقل به جستجو بپردازید. وقتی مانیتور فوق عریض را به لپ‌تاپ‌تان متصل نمایید، نه تنها یک صفحه بلکه دو صفحه بزرگ و مستقل به شما ارائه می‌دهد، بنابراین شما به جای داشتن یک فضای کاری باریک در لپ‌تاپ، دارای سه صفحه کاری با سه برنامه مختلف در مانیتور خواهید بود. به عنوان مثال برنامه Outlook و پاورپوینت را در این مانیتور فوق عریض باز کرده و در لپ‌تاپ‌تان آزادانه به گشت و گذار در اینترنت بپردازید، آزادی عملی که در نمایشگرهای معمولی 16:9 غیر قابل تصور است. همان‌طور که گفتیم این مانیتور دارای حالت متن خوانی است. عملکرد حالت متن خوانی با کاهش نور آبی از چشمان شما محافظت کرده و شرایط مطلوبی را برای خواندن متن برای شما فراهم می‌سازد. شما می‌توانید فقط با لمس یک دکمه در هر زمانی که مایل هستید به خواندن متون، آن‌هم به بهترین شکل ممکن در این مانیتور بپردازید.
 
 

نمایشگر سه گانه

وقتی این مانیتور فوق عریض را به لپ‌تاپان متصل می‌کنید تا صفحه لپ‌تاپ را در این مانیتور ببینید، نه تنها یک صفحه بلکه دو صفحه بزرگ و مستقل ارایه می‌کند. پس اکنون به جای داشتن یک فضای کاری باریک در لپ‌تاپ، دارای سه صفحه کاری با سه برنامه مختلف خواهید بود. به عنوان مثال برنامه Outlook و پاورپوینت را در این مانیتور فوق عریض باز کرده و در لپ‌تاپ‌تان آزادانه به گشت و گذار در اینترنت بپردازید. آزادی عملی که در نمایشگرهای معمولی 16:9 غیر قابل تصور است.

21:9 فوق عریض FULL HD

با داشتن این مانیتور شما می‌توانید به‌راحتی در اتاق خود از بهترین کیفیت تصویری با نسبت ابعاد تصویر 21:9 لذت ببرید. به تماشای فیلم بنشینید و یا به گشت و گذار در اینترنت بپردازید. پنل IPS فوق عریض Full HD این مانیتور با داشتن برترین کیفیت تصویر، شما را متحیر خواهد ساخت و به شما این امکان را می‌دهد تا از تجربه سینمایی پانورامایی در خانه خود لذت ببرید. با توجه به محتوای در حال پخش، نوع دستگاه، نوع و قدرت درگاه یا کارت گرافیک، نسبت ابعاد تصویر 21:9 یا وضوح 2560×1080 شاید همیشه و برای همه دستگاه‌ها امکان‌پذیر نباشد یا کار نکند.

نسبت ابعاد تصویر 21:9

نسبت ابعاد تصویر 21:9 مانیتور 25UM65 در مقایسه با مانیتورهای 23 اینچی با نسبت ابعاد تصویر 16:9 شرایط بهتری را برای استفاده‌های گوناگون ارایه می‌دهد. یعنی شما قادر به رویت کامل صفحات بزرگ بوده و همچنین می‌توانید در زیر آن و در یک پنجره مستقل به جستجو بپردازید. بهره‌وری کارتان را افزایش داده و از بالا و پایین کردن صفحه و یا تعویض پنجره‌ها خلاص می‌شوید.

حالت متن خوانی

عملکرد حالت متن خوانی با کاهش نور آبی از چشمان شما محافظت کرده و شرایط مطلوبی را برای خواندن یا همان متن خوانی برای شما فراهم می‌سازد و شما می‌توانید فقط با لمس یک دکمه در هر زمان که مایل هستید به خواندن متون بر روی این مانیتور بپردازید.

نمایشگر IPS

نمایشگر IPS ال جی موجب پایداری شدت یا دمای رنگ و تغییر اندک در آن می‌شود. نمایشگر IPS ال جی با شناخت دقیق رنگ تصویر اصلی، آن را بازسازی کرده، سپس و پخش می‌کند. شما چه در حالت ایستاده و چه در حالت خوابیده باشید از کیفیت تصویر اصلی و بدون تغییر رنگ بهره‌مند خواهید شد. این نمایشگر امکان بهره‌مندی از هر محتوایی را از قبیل فیلم‌، وب‌گردی یا گشت و گذار در اینترنت و انجام بازی‌ را برای هر مدت زمانی که بخواهید به ما می‌دهد.

بدون پرش

این قابلیت چشم‌های شما را در برابر نورهای آبی و پرش‌های خسته کننده محافظت می‌کند. سیستم جدید بدون پرش LG، میزان پرش تصویر را به صفر رسانده است و شما می‌توانید هرقدر که می‌خواهید به کار، بازی و تماشای فیلم، بدون سوزش و خستگی چشم بپردازید. به علاوه، با لمس یک دکمه حالت متن خوانی را به منظور کاهش نورهای آبی مضر فعال می‌کند.

جوی استیک

این مانیتور از یک دکمه جوی استیک آنالوگ برای کنترل دقیق منو بهره می‌برد. این فن‌آوری مدرن از لحاظ استفاده همانند جوی استیک معمولی است و برای کنترل آسان همراه با یک حس خوشایند طراحی شده است. علاوه بر این، رابط کاربری مستقیم و بدون خطا موجب درک و انتخاب آسان‌تر منوها می‌گردد.

خرید آنلاین

 

منبع:دیجی کالا